15 Mart 2013 Cuma

Haygays

Tam havalar ısınmıştı, keyfim yerine geliyordu. Hatta montu bile bırakmıştım. Tabi içten içe çok pis kaba ete geleceğimi biliyordum ama birkaç gün daha sürer sandım bu güzel hava. Bu sabah yine karanlık bir güne uyanacağımı nerden bileyim.
Neyse.
Şimdi bahçeye gitmeye yola düşeceğim zaten. Evvelsi akşam tam 3 saatte eve döndüm inanabiliyor musunuz? Adeta Bolu'da sanki anakinsıkayvolkırbahçesi.
Şarkı indirmenin kralını yaptım yine dün. Jülide Özçelik hanım lütfen bana kızmayın, albümünüzü satın alıp arşive koymayı çok isterdim ancak çalışmıyorum bir de youtube'dan dinleye dinleye kotamın içine çiçekler ektim. Hayır ne yapabilirim? Sokaklara düşüp elimde usb ile helal yollardan edinilmiş albümünüzü mü arayayım! Sesine sağlık Jülide'ciğim. Salı günü kar yağmazsa bana bana geliyorum konserine.
Şimdi bu ablamızın iki tane albümü var. Jazz İstanbul Vol. 1 ve 2 olmak üzere.
Önce 2. albüm ile tanışmışlığım var. Albümdeki her parça gerçekten çocuğum gibi. Gerçi ben çocukları çok sevmem, o yüzden hepsi benim köpeğim gibi diyeceğim. Hiçbirini diğerinden ayıramıyorum.
Efendim önceki günlerde ilk albümü de "edinmiş" bulunuyorum ya, Bugünün parçasını shuffle tanrısı Kara toprak olarak belirledi. Sizleri de onunla başbaşa bırakıyor ve kendimi yollara vuruyorum efenim yüksek müsadenizle.

0 şahıs gencim güzelim diyor:

 
;