17 Ağustos 2009 Pazartesi

ağustos

3 tarafı denizlerle çevrili yurdumda hala denize girememiş bi insan evladıyım. yaz bitti diyorlar. hoşt diyorum içimden. mayoydu bikiniydi unuttum. plaj diyorlar, o da ne diyorum. çok garip bi insan oldum ben. küçükken yüzme biliyordum. hey gidi hey..
blogspotun tepesinde fotoğraj koydum farkettiyseniz. bu zamana kadar orada fotoğraf olmayışının sebebi, nasıl yapıldığını bilmememdi. soramadım kimselere. utandım cahilliğimden. aylar birbirini kovaladı, orası resimsiz kaldı. derken bugün karar verdim. kendi blogunda o kısımda fotoğraf olan birine soracak, kanayan bu yarayı kapatacaktım artık. tam msne girmişti ki sayfanın ayarlarına bi bakayım dedim. ve fotoğraf ekle yazısını 11aydır nasıl göremediğimi düşünceleriyle geçirdim bütün günü.
ha tabi elalemin sayfasında görüp de özendiğim bi sürü şey var ama, sormaya üşeniyorum. artık seneye hallederim onları. kader kısmet..hı hı.
istanbuldayım. evimdeyim.
kitap okuyorum. müzik dinliyorum. ankaradan arkadaşlarım burdaymış. hadi buluşalım derlerse (müsait olurlarsa) buluşuyorum onlarla. pcdeki fotoğrafları düzenliyorum. yemek yapıyorum. çiçekleri suluyorum. bazen baklava istiyorum. ağustos böyle geçiyor işte.
bazen okulumu özlüyorum. aslında tam okul da değil.
böyle gitmediğim yerleri özlüyorum. sanırım sıkıldım ben. evet.

0 şahıs gencim güzelim diyor:

 
;