12 Ekim 2008 Pazar

plazmolemma tv aldım. beklerim.

sonbahar.. süper fotoğraflar çıkıyor meydaane.. bu mevsim şehaaneee..
artık benim ödev yapmam lazım cidden.. evet.. kendime not: ödevini yap.
diskokralı var tvde şimdi. okan bayülgen nası bi insan diye düşünüyorum.. ekranları bırakıp bırakıp geri dönüyor. denişik.
biz imgeynen aile olduk konşuu.. bi akşam sizi de yemeğe bekleriz. her akşam düzenli olarak yemek yapıp yiyoruz da biraz.. oh.. (bizi yenemeyeceğğn mayhoş ve türevlerii!)
cuma günü laba giderken bitki fizyolojisi var sanıyordum. bi girdim kurbağa föyleri var her yerde.. meğersem kurbağa kesecekmişiz. aşağıdaki fotoğraf da durumu çooooh gözel özetliyor.zira bakıp bakıp gülüyorum ben=)
eboköbe soruları.. piki..
bu arada doğumgünüsü hediyesi şeysi için zorlamıyorum efenim kimseyi.. evet zor bişi istedim.. evet canımız sağolsun heee...
tilivizyonunuzun sesini kısar mısınız.
şu odayı toplayam ben artık sanki..
yuuu ken deeens.. yuu ken caaayv.. heevin dı taym of yor laaayf.. (uu) siii det görl.. vaç det siin.. dig in dı densin kuiin.. nını nını nınııı..
olm yapraklar dökülmeden fotoğraf çektin çektin. sonra kupkuru dallar kalacak.. ofbiz sakat sinek olmayı bildiğimiz gibi, ebabil kuşu da olmasını biliriz. by nihat dogan

bıas gaza aışkığm bıs gazaa...

tamam

2 şahıs gencim güzelim diyor:

merve dedi ki...

evet burcu, artık senin ağzından nihat doğanın incilerini duyuyoruz.. cani resmimizi de koymuşsun zaten =o)

bu arada hediye işini biliyorsun.. vala üstüme alınmadım heeheh

byk dedi ki...

az önce televizyında duydum ondan hemen yazdım=)
o resime de bayaaa bi güldüm bu akşam. gerek arkadaki enginin ifadesi olsun.. kurbağanın sallanan eli olsun..yerinde olmayan beyni olsun.. ağzının kulaklarında oluşu olsun.. pek bi gülümsetti bu gece=)
hediye işini bilmem mi.. burayı okuyan, bu işi ben yaparım diyen, kendine güvenen, müzik benden sorulur diyen,burcu gözümsün ne demek tabii hemen diye koşan.. bilumum gençlerden cevap haber beklemekteyiz.. bas gitar tamam. bek vokal tamam. =) haydi gençler!

 
;